آجر سفال اصفهان | آجر سفال | آجر سفال در اصفهان | قیمت آجر سفال | آجر-(۰۹۱۳۵۱۴۵۴۶۴)

آجر سفال اصفهان | آجر سفال | آجر سفال در اصفهان | قیمت آجر سفال | آجر-(۰۹۱۳۵۱۴۵۴۶۴) | بروز رسانی مهر ۱۴۰۰

مقالات (آجر)

آجر سفال اصفهان | آجر سفال | آجر سفال در اصفهان | قیمت آجر سفال | آجر-(۰۹۱۳۵۱۴۵۴۶۴) | بروز رسانی سه شنبه, 27 مهر 1400 ساعت 20:05:12.

/p style="text-align: center;"> آجر سفال اصفهان | آجر سفال | آجر سفال در اصفهان | قیمت آجر سفال | آجر

آجر سفال چیست و قیمت آجر

  آجر سفال اصفهان | آجر سفال | آجر سفال در اصفهان | قیمت آجر سفال | آجر_09135145464

برای خرید آجر سفال ارزان و اطلاع از قیمت فروش انواع  آجر سفال همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.در کنار ما کیفیت ، همراه با قیمت مناسب و پشتیبانی شبانه روزی را تجربه نمایید.

شماره تماس : 09135145464_09139751577

آجر سفال عموما در دو دسته می باشند :

آجر سفال رسی

آجر سفال رسی از جنس خاک رس هستند.خاک رس معمولا در فاصله 1.5 متری زمینهای اکثر نقاط کشور یافت می گردد و بهترین رس ایران در استان اصفهان به وفور یافت می شود.در منطقه اصفهان رس هایی که وجود دارند با یکدیگر متفاوت هستند .وزن و وجود آهک و شیرین و شور بودن خاک ، پارامترهایی مهم در تولید آجر سفال می باشند.بهترین نوع خاک رس استان اصفهان در شهر اصفهان و در منطقه دولت آباد و حبیب آباد یافت می گردد.

آجر سفال رسی

آجر سفال شیل

ذهنیت همه در مورد آجر سفال ، فقط آجر سفال زرد  و یا آجر سفال با خاک رس می باشد.با پیشرفت صنعت ساختمانی و گرایش مهندسان و معماران برای به کار گیری مصالح آجری نوین ، نوع دیگری آجر سفال به رنگ قرمز تولید گردید.دلیل قرمزی رنگ این آجر سفال خاک به کار رفته درآن می باشد.خاک شیل که از آسیاب کردن سنگ کوه ها تولید می گردد عنصر اصلی تشکیل دهنده آجر سفال شیل می باشد.استقامت آجر سفال شیل از آجر سفال رسی به نسبت بالاتر خواهد بود.

آجر سفال شیل

 

 انواع   آجر سفال بر اساس ابعاد (سایز آجر سفال )

ابعاد آجر سفال 7 سانتی

ابعاد اسمی آجر سفال 7 سانتی یا آجر سفال تیغه 7 سانتی ، 7 در 20 در 20 می باشد ولی از آنجایی که در واقع قالب این آجر ها دارای این سایز هستند و در زمان پخت گل کمی جمع تر خواهد شد .ابعاد واقعی آن 1 الی 2 سانتی متر از ابعاد اسمی آن کمتر خواهد بود.

آجر سفال 7 سانتی

 

 

ابعاد آجر سفال 10 سانتی

استانداری که از همه نهادها برای اجر سفال 10 سانتی ارائه می گردد ، 10 در 20 در 20 می باشد . ولی باید در نظر داشت که این ابعاد اسمی این آجر است و ابعاد بسیاری از کارخانه ها دارای  1 الی 2 سانتی متر اختلاف در هر بعد آجر می باشد ، بسیاری آز معماران از این مورد آگاه بوده و محاسبات خود را بر اساس ابعاد کوچکتر انجام می دهند.

آجر سفال 10 سانتی

 

 ابعاد آجر سفال 15 سانتی

ابعاد استانداری که برای این آجر در نظر گرفته شده است 15 در 20 در 20 سانتی متر است.ولی با توجه به موارد بالا که اشاره گردید ، ابعاد واقعی این آجر کمتر خواهد بود.

آجر سفال 15 سانتی

 

ابعاد آجر سفال 20 سانتی

با توجه به اینکه آجر سفال یک محصول مهم در ساخت و ساز می باشد ، و برای کم کردن هزینه بنا و معمار ابعاد آجر را افزایش داده تا آجر چینی با سرعت بیشتری انجام گردد و از این رو آجر سفال 20 در 20 در 20 تولید گردید.البته با توجه به احتساب سایز واقعی باید 1 الی 2 سانتی متر را در برای ابعاد آجر سفال 20 سانتی در نظر گرفت.

نکته بسیار مهم :

با خرید از  آجر سفالین ممتاز اصفهان حداقل تفاوت را در سایز واقعی و اسمی  تجربه خواهید کرد.اختلاف اجر سفال معمار بین 0.5 الی 1 اسانتی متر خواهد بود.

همین اکنون برای خرید با شماره 09135145464 تماس حاصل فرمائید.

 

مزایای به کارگیری آجر سفال در ساختمان

بر اساس استانداردهای سبک سازی ساختمان ، یکی از مواد پیشنهادی به کار گیری آجر سفال می باشد ، که علاوه بر سبک بودن با توجه به عایق هوا که در بین آن وجود دارد و در بعضی موارد از مواد عایق از جمله فوم یا پشم و شیشه ، عایق بودن آجر سفال نیز مطرح می گردد.ولی در کنار مزایای آجر سفال ، معایب آن شکننده بودن و سختی به کارگیری نسبت به موارد دیگر از جمله ساندویچ پانل و غیره می باشد.

آجر سفال درجه دو چیست؟

آجر سفال که ضخیم بوده ، دارای ترک می باشد ، وزن بالایی دارد و بسیار از اندازه استاندارد کوچک تر است. بسیاری از معماران برای صرفه جویی در هزینه ، از آجر سفال درجه دو استفاده می نمایند ، به کار گیری این آجر سفال علاوه بر سنگین کردن وزن سازه ، معایب زیاد دیگری هم خواهد داشت و حتی با توجه به وزن ماشین حمل و نقل که بر اساس تناژ خاصی می باشد ، تعداد بارگیری آن نیز کمتر خواهد بود.
برای خرید اینترنتی  آجر سفال ارزان و اطلاع از قیمت آجر سفال  عمده همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.کارشناسان ما با صبر و حوصله شما را در خرید بهنر راهنمایی خواهند کرد.
برای خرید آجر سفال ارزان و اطلاع از قیمت آجر سفال همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.آجر سفالین ممتاز اصفهان کیفیت محصولات خود را تضمین می نماید.
شماره تماس : 09135145464_09139751577

 

نحوه محاسبه تعداد آجر سفال جهت دیوار کشی

به طور کلی برای هر سایز آجر سفالی و تیغه سفالی، میتوان طبق این فرمولی که در زیر آورده شده است محاسبه نمود:
فرمول اول آجر چینی با تیغه سفال:
طول آجرسفال × ( ارتفاع آجرسفال + 1.5 ) = مساحت آجرسفال و ملات
( مساحت آجرسفال  و ملات ) / ( 10000 ) = تعداد در هر متر مربع آجر سفال
جمع کل طول دیوارها × ارتفاع دیوار × تعداد در هر مترمربع = تعداد آجرسفال یا تیغه سفالی
فرمول دوم آجر چینی با تیغه سفال:
ضخامت دیوار × ارتفاع × طول = حجم دیوار
حجم دیوار × 0.8 = حجم آجرسفال
(حجم یک آجر سفال ) / (حجم آجر سفال ) = تعداد آجر سفال
البته پیشنهاد می شود برای محاسبه دقیق از تعداد آجر در دیوار چینی از معمار خود سوال نموده ، تا با توجه به ملات مورد استفاده و ضخامت آن ، آجر سفال مورد نیاز را برای شما محاسبه نماید.
با تماس با کارشناسان فروش ما می توانید از تعداد دقیق آجر سفال خود را با توجه به ابعاد آجر سفال و وسعت پروژه خود ، مطلع گردید.
شماره تماس :  09135145464_09139751577
برای اطلاع از مراحل تولید آجر سفال در اصفهان مقاله زیر را مطالعه نماید.

مراحل تولید آجر سفال – آجر لفتون – آجر سه گل

مراحل تولید آجر سفال

 

برای خرید آجر سفال ارزان و اطلاع از قیمت آجر سفال همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.در کنار ما کیفیت ، همراه با قیمت مناسب و پشتیبانی شبانه روزی را تجربه نمایید.

شماره تماس : 09135145464_09139751577

 

هزینه ساخت ساز و دیوار چینی با آجر سفال

هزینه دیوار چینی در بین معماران مختلف بر اساس مهارت و سابقه کاری و همچنین منطقه زندگی و سال شروع به ساخت و ساز متفاوت خواهد بود و پیشنهاد شرکت آجر سفالین ممتاز اصفهان ، مشاوره و تماس با چندین معمار در منطقه محل زندگی و ساخت و ساز می باشد تا از رنج این قیمت اطلاع پیدا نمایید.هزینه دیوار چینی بر اساس متر مربع محاسبه می گردد.

ملات مورد استفاده برای دیوار چینی با آجر سفال

معمولا مخلوطی از شن و سیمان برای تیغه چینی استفاده میگردد. در کشورهای توسعه یافته از چسب هایی به جایی ملات استفاده می کنند ، که چه بسا گیرایی این چسب های از ملات هایی سنتی بسیار بیشتر و سرعت کار نیز بالاتر می باشد.

نام های مختلف آجر سفال به شرح زیر است:
آجر سفال
تیغه سفال
آجرسفالی
تیغه سفالی
بلوک سفالی
تیغه سفالی دیواری
بلوک دیواری
تیغه سفال دیواری
برای خرید عمده آجر سفال با کیفیت ممتاز همین اکنون تماس بگیرید.
آجر سفال ارزان – قیمت آجر سفال – انواع آجر سفال

شماره تماس : 09135145464_09139751577

 

بروزرسانی شده در سه شنبه, 27 مهر 1400
محتوای بیشتر در این بخش: کارخانه اجرسفالین اصفهان |(۰۹۱۳۵۱۴۵۴۶۴)| »

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد آجر سفال اصفهان | آجر سفال | آجر سفال در اصفهان | قیمت آجر سفال | آجر-(۰۹۱۳۵۱۴۵۴۶۴) | بروز رسانی سه شنبه, 27 مهر 1400 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند کارخانه ما با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۰

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

کارخانه ما اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد ، خیابان شالباف می باشد.


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


کارخانه آجر سفالین اصفهان|آجرسفال,آجرسه گلSCOPSANG.IR
No Internet Connection